נעלי אטרקס! נעליים נוחות אורתופדיות לעמידה ממושכת, ויפה שעה אחת קודם

הן הבסיס שלנו, ומעליהן מתנוסס כל משקל הגוף, ועדיין החשיבות שאנחנו מקדישים לכפות הרגליים היא מועטה ביחס לתפקיד הנרחב שיש להן. עכשיו עם יד על הלב, האם גם אתם העדפתם לחסוך בהוצאות על נעליים או אולי גם אתם העדפתם מראה עדכני של נעל על פני נוחות? רובנו עושים זאת, ומתי מתברר שהיה כדאי לחשוב קודם לכן על נעליים נוחות לעמידה ממושכת? לרוב כשכבר מאוחר מידי לזה.

נעליים נוחות אורתופדיות של חברת אטרקס ארה”ב לעמידה ממושכת – מדוע זה חשוב?

הסיבה המרכזית היא שכאשר מקפידים לנעול נעליים נוחות לעמידה ממושכת מגיל צעיר יחסית, אפשר להרחיק באופן משמעותי את נזקי הזמן שנגרמים כתוצאה משימוש בנעליים שאינן איכותיות.

כפות הרגליים שלנו נושאות את משקל הגוף, והדבר בולט במיוחד כשמדובר באנשים שעומדים שעות ממושכות במהלך היום. בצורה מטפורית אפשר לומר שנעל נוחות לעמידה ממושכת היא כרטיס הביטוח שלנו לשמור על חוזקה של הרגל לאורך זמן.

הרתיעה מנעלי נוחות נוצרת לא פעם בגלל החשש ממראה מבוגר ומיושן, אך חשוב לדעת שהיום בחנויות נעליי אטרקס שמתמחות בנעלי נוחות אורתופדיות תוכלו להתחדש בנעליים שהמראה שלהן אופנתי ועדכני.

תפקידן של נעלי נוחות אורתופדיות

  • לנעלי הנוחות תפקידים רבים שתורמים לבריאות הגוף ובדגש על מערכת השלד והשרירים. בראש ובראשונה יש להן תפקיד מידיי והוא ליצור נוחות. אחרי הכול מדובר בפריט שמלווה אותנו לאורך היום, ומה יותר חשוב מזה שנרגיש בו נוח במהלך היום.
  • תפקיד נוסף הוא בלימת זעזועים –  נעל נוחות איכותית תרכך את נקודת המפגש החוזרת ונשנית של כף הרגל עם משטח הדריכה. ריכוך שתהיה לו השפעה מידית, אך גם השפעה לטווח הארוך, כאשר גוף שספג זעזועים רבים עשוי להביא זאת לידי ביטוי בהמשך בדמות כאבי ברכיים, כאבי גב ועוד.
  • החזקה ותמיכה לכף הרגל – כשכפות הרגליים שמורות בתוך מצע של נוחות ותמיכה, הסיכוי לפציעות ולפגיעות מצטמצם באופן משמעותי.

מוזמנים להתאמת נעליים נוחות לעמידה ממושכת, וטוב שעה אחת קודם. אצלנו ב Aertex מגוון רחב של נעלי נוחות אורתופדיות, שתוכלו ללכת איתן לכל מקום ולכל אירוע. לפרטים נוספים התקשרו: טלפון – 03-6885888 / גלשו באתר- נעליי אטרקס / הגיעו לחנות המפעל בקריית מלאכי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *